Üyelerimizi Yanlız Bırakmadık..


Millî Savunma Üniversitesinin yapmış olduğu; Ankara, İstanbul, İzmir illerrinde oluşturulan sınav merkezlerinde; Millî Savunma Bakanlığı bağlısı tüm Kuvvet Komutanlıkları ve Genelkurmay Başkanlığı personelinin katıldığı Unvan  Değişikliği ve Görevde Yükselme  sınavına giren tüm arkadaşlarımıza Genel Merkezimiz ve Şube Yönetim kurulu üyelerimiz ile sınav günü görev başında hizmet etmeye devam ettik.

Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı ilan edildiği tarihde itibaren üyelerimizin yanında olduk.

Açıklanan sınav konularına yönelik olarak üyelerimize ücretsiz  ulaştırdığımız konu anlatım ve soru çözümlerini içeren akıllı kitaplarımızın Yanı sıra indirmli olarak uzaktan konu anlatımı, yüz yüze eğitim ve canlı ders uygulaması ile üyelerimizin başarı ortalamasının artırılması hedef alınmıştır. Sınav merkezlerine yönelik ücretsiz ulaşım ve sınav alanlarında çeşitli ikramlar da bulunulmuştur. 

Genel Merkez Yönetim Kurulumuz adına başarılar diliyor, emeği geçen tüm yöneticilerimize ve Sime-Sen Teşkilatının kıymetli temsilcilerine teşekkür ederiz. 

Kenan Haluk BAYTEMİR 

Sivil Memurlar Sendikası 

Genel Merkez Yönetim Kurulu https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02eVvfcWcQtxsx9YssntEjBVsD5kpfdAc3W7i9nvsFLZUDqCLyN1y5zX7uneGL8ikEl&id=100068135326838&mibextid=Nif5oz

https://twitter.com/Sime_Sen/status/1705975982820041083?t=CCVqhhQheQ29rscZtryO2w&s=19

Sosyal Medyada Paylaş