UNUTMADIK; UNUTTURMAYACAĞIZ

Sivil Memurların Sendikası, Sivil Memurların Sesi olarak; 17 Şubat Merasim Sokak Şehitlerimizi Unutmadık, unutturmayacağız!

    17 Şubat 2016 tarihinde, Merasim Sokak’ta gerçekleştirilen terör saldırısında şehit olan 29 mesai arkadaşımızı, davetimize olumlu cevap veren; Savunma Hizmetleri Sendikası (SAV-SEN), Türkiye Harb Sanayi ve Yardımcı İş Kolları İşçi Sendikası (TÜRK HARB-İŞ SEN) ve Sağlık Hizmetleri Sendikası (SAHİM-SEN) sendikaları olarak birlikte düzenleyeceğimiz programla anacağız.

 

    Bu yıl ayrıca; farkındalık düzeyini yükseltmek ve Sivil Memurların sesini duyurmak üzere Ankara’nın en yoğun bölgelerinden olan Genelkurmay Başkanlığı kavşağında bulunan megalight reklam panosunda bu hafta boyunca, 17 Şubatın akşamına kadar Sendikamızca hazırlanan ‘şehitlerimiz’ ile ilgili görsele de yer verilecektir.

 

    Bu kapsamda, yapılacak faaliyetimiz; 17 Şubat 2022 tarihinde, olayın gerçekleştiği alanda, saat 12:45 ile 13:30 arasında Saygı Duruşu, İstiklal Marşı, Basın Açıklaması, akabinde Cebeci Asri Mezarlığı Ziyareti, Şehitlerimiz İçin Kuran Tilaveti ve şehitlerimiz yapılacak dua ile sonlanacaktır.


    Programımıza tüm Meslektaşlarımızı bekliyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaş