SİVİL MEMURLAR SENDİKASININ (SİME-SEN) KURULUŞUNUN 12’NCİ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

????SİVİL MEMURLAR SENDİKASININ (SİME-SEN) KURULUŞUNUN 12’NCİ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN…????????????????????????


“ Bağımsızlığın ve Onurlu Mücadelenin Adı SİME-SEN”


✅Sivil Memurlar Sendikası 12’nci yılında da; Türkiye Büyük Millet Meclisi, Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nde kurucu/yetkili sendika olarak sendikal faaliyetlerini her alanda yürütmekte ve sahada da her daim üyesinin yanında 01 Büro Bankacılık ve Sigortacılık Hizmetleri kulununda çalışanların umudu olmaya devam etmektedir. 


✅Sivil Memurlar Sendikası 12’nci yılında da; üyelerinin sendikal hakkını haklı hukuk mücadelesinin sonunda Anayasa Mahkemesinden alan tek sendika olarak üyesinden aldığı güçle faaliyet gösterdiği kurumlarda en büyük bağımsız ve kurucu/yetkili sendika olmaya devam etmektedir.


✅Sivil Memurlar Sendikası 12’nci yılında da; sendikal hak ve özgürlüklerin, milli birlik ve beraberliğin garantisi, demokrasinin ve Cumhuriyet değerlerinin yılmaz savunucu ve üyelerinin insan onuruna yakışır emek mücadelesinin öncüsü ve yılmaz bekçisi olmaya devam etmektedir.


✅Sivil Memurlar Sendikası 12’nci yılında da;  üyesi ile birlikte bu onurlu mücadelesine devam ederek üyesinin hak ve menfaatlerine yönelik çalışmalarını her platformda azim ve kararlılıkla yürütmeye devam etmektedir.


✅Sivil Memurlar Sendikası 12’nci yılında da; hak odaklı, siyasetten uzak ve bağımsız sendikacılık anlayışını büyük bir onurla sürdürmeye devam etmektedir.


✅Sivil Memurlar Sendikasının 12’nci yılında da;  bu hak mücadelesinde emeği geçen, bizlere bu gururu ve onuru yaşatan başta sendikamızın bugünkü durumuna gelmesini sağlayan Baş Hukuk Danışmanımız Avukat sayın İlyas TOPÇUOĞLU’nu, 51 kurucu üyemizi saygı ile ve ebediyete intikal etmiş onursal başkanımız Akif TUTKAÇ’ı da rahmetle anıyor, sendikamızda bir şekilde görev almış, emeği geçmiş tüm meslek büyüklerimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.


SİME-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

Sosyal Medyada Paylaş