SİVİL MEMURLAR SENDİKASI (SİME-SEN) DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINDA

SİVİL MEMURLAR SENDİKASI (SİME-SEN) DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINDA ‼️


☑️Sivil Memurlar Sendikası (SİME-SEN) Genel Başkanı Kenan Haluk BAYTEMİR, Genel Başkan Yardımcısı Ercan BÜYÜKKAYA ve Ankara Şube Başkan Yardımcısı Hasan Fehmi SERİN tarafından, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Koramiral Sayın İbrahim Özdem KOÇER  makamında ziyaret edilmiştir. 

 

☑️Yapılan makam ziyaretinde sayın komutanımıza camiamızın/üyelerimizin genel ve ortak sorunların çözümüne/taleplerine yönelik bilgi alışverişinde/teatisinde bulunulmuştur. 


☑️Bununla birlikte; 

????Maaş iyileştirilmesi,

????Savunma ve Hizmet Kolu,

????Savunma ve Güvenlik Hizmet Sınıfı,

????Yıpranma,

????Orduevlerinden, Askeri Sosyal Tesis ve Kamplardan Faydalanma ,

????Yurtdışı geçici görevlendirmeler,

????Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği,

gibi bir çok konuyu içeren sunum dosyamızı bizatihi  teslim edilmiştir. 


 ☑️Sayın komutanımızın konulara çözüm odaklı yaklaşımından, düşünsel anlamdaki kanaatlerinden ve bizlere göstermiş oldukları samimi ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine sendikamız adına teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

 

☑️Ayrıca; Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nde kurucu/yetkili sendika olarak sendikal faaliyetlerimizi her alanda yürütüyor ve sahada da üyelerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz.


☑️Kamuoyuna/camiamıza saygıyla duyurulur.

 

✔️Sivil Memurlar Sendikası adına Genel Başkan Kenan Haluk BAYTEMİR

Sosyal Medyada Paylaş