SİVİL MEMURLAR SENDİKASI PAKİSTAN MİLGEM KORVET PROJESİ 1. GEMİSİ BABUR-280’İN DENİZLE BULUŞMASINA TANIKLIK ETTİ

          Sivil Memurlar Sendikası Genel Başkanımız Sayın Serdar DURSUN, SİME-SEN İstanbul Şube yöneticilerimiz ve Türk HARB-İŞ Genel Başkanı Sayın Alaattin Soydan ile Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Muhsin DERE’nin özel daveti üzerine; Pakistan MİLGEM Korvet Projesi 1'inci Gemi Denize İniş ve Açık Deniz Karakol Gemisi Projesi 1'inci Gemi Sac Kesim Töreni'ne katılım sağlamışlardır.

Pakistan MİLGEM Korvet Projesi 1. Gemi olan PN BABUR-280’in denize indirilişi ve Açık Deniz Karakol Gemisi Projesi 1. Gemi Saç Kesimi töreni Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Pakistan Cumhurbaşkanı Sayın Arif ALVİ’in Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi  Sayın Emine ERDOĞAN, Pakistan Cumhurbaşkanı Alvi'nin eşi  Sayın Samina ALVİ, TBMM Başkanı Sayın Mustafa ŞENTOP, Cumhurbaşkanı Yardımcısı   Sayın Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi AKAR, Genelkurmay Başkanı Orgeneral  Sayın Yaşar GÜLER, AK Parti Genel Başkanvekili Sayın Binali YILDIRIM, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Sayın Adnan ÖZBAL, Pakistan Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral  Sayın Muhammad Amjad KHAN NIAZI katılımlarıyla 15 Ağustos 2021 tarihinde İstanbul Tersane Komutanlığında gerçekleşmiştir.

 

          Sivil Memurlar Sendikası olarak; her iki projede de görev alan İstanbul Tersane Komutanlığında çalışan, bu büyük sorumluluğu üstlenen ve layığıyla yerine getiren tüm emekçi üyelerimize ve meslektaşlarımıza teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Savunma Sanayi’ndeki bu tür başarılı adımlarının devam etmesini temenni ediyoruz.

 

            SİVİL MEMURLAR SENDİKASI GENEL MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaş