SİME-SEN HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI PERSONEL BAŞKANLIĞI'NDA

            Hava Kuvvetleri Komutanlığı KİK yetkilisi SİME-SEN; Genel Başkanı Sayın Serdar DURSUN, Ankara Şube Başkanı Sayın Kemal Duman ve Ankara Şube Başkan Yardımcısı Sayın Talat ASLAN ile birlikte Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personel Başkanı Tuğgeneral Sayın Oğuz DOKUYUCU, Personel Daire Başkanı Tuğgeneral Sayın Aziz ADALI ve Sivil Memur Şube Müdürü Personel Albay Sayın Engin ÜYE katılımlarıyla Personel Başkanlığı’nda değerlendirme toplantısı gerçekleştirmişlerdir.

            Gerçekleşen toplantıda,

            -Yurtdışı Geçici kadrolarının arttırılması ve kadroların genişletilmesi dile getirilmiş, kurum tarafından Katar için 2 adet yeni Hava Kuvvetleri Komutanlığı sivil memur kadrosunun daha eklendiği müjdesi alınmıştır.

            -Hava Kuvvetleri Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı için de YIL SONUNA KALMADAN ATAMALARIN GERÇEKLEŞECEĞİ teyit edilmiştir.

            -Ekim 2021 için Kurum İdare Kurulu Toplantısı talebi gündeme getirilmiş ve çalışmalar başlatılmıştır. Sivil memur meslektaşlarımızın hak ve menfaatlerinin sağlanacağı “3600 Ek Gösterge, Özel Hizmet Tazminatı, Yardımcı Hizmetlerin kaldırılması, Savunma ve Güvenlik Hizmet Kolu” gibi birçok konuda isteklerimiz vurgulanmıştır.

            Samimi ve olumlu hava içerisinde gerçekleşen toplantı da isteklerimize yönelik Hava Kuvvetleri Komutanlığı heyetinin pozitif yaklaşımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

            SİVİL MEMURLAR SENDİKASI GENEL MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaş