RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

Sime-Sen Genel Başkanı Serdar DURSUN Ramazan Bayramı vesilesiyle bir bayram mesajı yayınladı. Tüm Sivil Memurlara ve çalışma arkadaşlarına seslenen DURSUN, “Rahmetin ve bereketin müjdelendiği, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının arttığı, herkesin birbirine daha fazla hoşgörüyle baktığı en güzel anlardır.


26 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasında COVİD-19 tedbirleri gereğince alınan, (tam kapanma) aile büyüklerinin ellerinin öpüldüğü, gönüllerinin hoş edildiği bayram ziyaretleri maalesef gerçekleştirilemeyecek ve bu sene de Ramazan Bayramı buruk kutlanacak. Bayram kutlamalarımız yeniden telefonla veya görüntülü görüşmelerle yapılacak.


Gönlümden geçen şudur ki; Gelecek sağlıklı günlerde geniş aile sofralarının kurulduğu, yaşlılarımızın kapılarının çalındığı, sokakta çocukların seslerini duyduğumuz neşe içinde, birlik ve beraberlik şemsiyesi altında daha nice bayramlara…” dedi.


Son olarak mesajında, “Bu duygu ve düşüncelerle; kıymetli çalışma arkadaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar, ülkemize ve tüm İslam alemine sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini dilerim.

 

Sevgi ve saygılarla…”

Sosyal Medyada Paylaş