KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI GELİYOR


Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nın yetkili sendikası  olarak:  “Görevde  Yükselme” sınavının yapılacağını siz değerli üyelerimize duyurmuştuk. 


Bununla birlikte girişimlerimiz ve yazışmalarımız neticesinde: sınavlara yönelik kadroların arttırılacağı ve yapılacak olan Görevde Yükselme Sınavı ile birlikte UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVININ da en kısa sürede yapılacağı bilgisini ulaşılmıştır.


Bu bağlamda SİME-SEN olarak;

-sınav  tarihi, 

-uygulama esasları, 

-sınav konuları ve

-kadrolar gibi hususların belirlenmesi ile birlikte siz değerli üyelerimizle paylaşılacaktır. Sınav soruları ve konularıyla alakalı edineceğimiz bilgiler nitelik kazandığında yapılan her Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavların da da olduğu gibi;

-Ücretsiz sınava hazırlık kitaplarımız ve 

  -İndirimli dershane desteğimiz ile yanınızda olmaya devam edeceğiz. 


  Yetkili Sendika olduğumuz kurumların (GENELKURMAY BAŞKANLIĞI, KARA KUVVETLERİ, HAVA KUVVETLERİ, DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIKLARI VE SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI)  hepsinde gerçekleştirdiğimiz KİK toplantıları ve istişare görüşmelerimiz sonucunda (2020-2022 Pandemi Süreci dahilinde) Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı hakkını üyelerimize ulaştırdık ve ulaştırmaya devam ediyoruz.


  Sınava girecek tüm üyelerimize ve meslektaşlarımıza şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz…


  SİVİL MEMURLAR SENDİKASI GENEL MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaş