GÖREVDE YÜKSELME VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAV SONUÇ DUYURUSU*

*GÖREVDE YÜKSELME VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAV SONUÇ DUYURUSU*


Millî Savunma Bakanlığı kadro ve kuruluşunda yer alan kurumlarda görev yapan personel için yapılan görevde yükselme ve ünvan değişikliği sözlü sınavı 09-19 Ocak 2024 tarihleri arasında icra edilmiştir.

Sınava katılanlar, bu duyurunun yayımlandığı günü takip eden 7 (yedi) gün içerisinde sınav sonuçlarına gerekçelerini belirtmek suretiyle yazılı olarak itiraz edebilirler. İtirazlar Millî Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Personel Temin Daire Başkanlığına yapılacaktır. Belirtilen şekilde ve süresi içinde yapılmayan itirazlar işleme konulmayacaktır.

 Bakanlık kadro ve kuruluşunda yer alan kurumlarda görevli Devlet memurlarının Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı sonucunda yapılacak işlemlere (kadro bilgileri, tercih formu vs.) ilişkin Personel Genel Müdürlüğünce duyuru yayımlanacaktır.

 Karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak Personel Temin Daire Başkanlığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Bu duyuru MSB.lığı personel temin internet sayfasında  yayımlanmış olup, tebliğ niteliğindedir, personele ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği faaliyeti sonucunda oluşan başarı durumunuzu e-Devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra Çağrı/Sınav Durumu menüsünden ulaşabilirsiniz.


İletişim Bilgileri: 03125620543 / 2345, 2332

Ulaşım Bilgileri: Cebeci, Tıp Fakültesi Caddesi Nu:31 Çankaya/ANKARA

Sosyal Medyada Paylaş