BÜYÜK TAARRUZ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMININ 101’İNCİ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

????????BÜYÜK TAARRUZ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMININ

101’İNCİ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN ????????????????????????

 

 ☑️Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında kazanılan bağımsızlık mücadelemizin en önemli dönüm noktalarından 30 Ağustos Zafer Bayramımızı  gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

 

☑️30 Ağustos; zulme, işgale, esarete, teslimiyete karşı Türk milletinin topyekûn haykırışı, birlik ve beraberliğimizin önünde hiçbir gücün duramayacağının ispatı, özgürlük ve bağımsızlık yolundaki inanç, irade ve kararlılığın göstergesi ve Cumhuriyetimizin kuruluşuna giden yolun kendisidir.

 

☑️30 Ağustos; bizi bu topraklardan atmak isteyen şer güçlere Türk milletinin verdiği cevabın adıdır. Türk hâkimiyetinin perçinlendiği ve Anadolu’nun kadim ve edebi Türk yurdu olduğunun tescil edildiğidir.

 

☑️30 Ağustos; milletimizin var oluş mücadelesinin zaferle taçlandığı günüdür, geleceğimize dair hiç dinmeyen umudumuzun kaynağıdır, bu büyük mücadele sonunda yeşerttiğimiz cumhuriyetimizin en kıymetli hazinesidir.

 

☑️Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimiz ve kahraman ordumuzun tüm mensuplarının Büyük Taarruz 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

 

✔️SİME-SEN  Genel Merkez Yönetim Kurulu adına


Genel Başkan Kenan Haluk BAYTEMİR

Sosyal Medyada Paylaş