ANNE, HAYATIN SONSUZLUĞUDUR..


        ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN 


        Karşılıksız sevgisi, şefkati, fedakârlığı ile toplumların temeli olan aileyi ayakta tutan, varlığıyla güven veren  annelerimize, minnet ve şükranlarımızı sunarken, başta kadın üyelerimiz olmak üzere tüm annelerin, anne adaylarının ve kendini anne hisseden tüm kadınlarımızın anneler günü kutlu olsun!


Yüreklerine sevgiyi, saygıyı, sabrı, fedakarlığı sığdıran , evlatları söz konusu olduğunda mücadeleyi hiç bırakmayan EN DEĞERLİ VARLIĞIMIZ ANNELERİMİZ.


  Doğduğumuz andan itibaren bizi şefkati ve sevgisi ile sarıp sarmalayan, derdimizi dert edinen, sevincimizde bizden çok mutlu olan, bizi bizden çok düşünen, ilk adımını bizimle atan, konuşmayı, okumayı yazmayı bizle birlikte baştan öğrenen, hayal kırıklıklarımızda bizi teselli eden, ilk kalp kırıklığımız da yüreğimizi okşayan, dara düştüğümüzde koşan, bizim başarılarımızla bizden çok coşan annelerimiz için aslında ne yazılsa, ne söylense yetmez. Annelerimiz yazılan ve anlatılan her şeyden çok daha fazlasına layıktır.

Sosyal olarak birbirimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz hayatın koşturmasından uzak kalıp duygulara ağırlık verdiğimiz  bu günlerde annelerimize olan sevgi ve minnettarlığımızı daha çok vurgulamalı, yanlarında olamasak da onların sevgisinin her daim var olduğunu hissettirmeliyiz. ANNELERİMİZ İYİ Kİ VAR!

Bu vesile ile başta, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanımı, vatan için gözünü kırpmadan canını veren şehitlerimizin ve gazilerimizin annelerini ve tüm kadınlarımızın ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ. 

Annelik fiziksel olarak olmaktan öte, duygusal olarak bir kadının “hissedebileceği” en olağanüstü haldir.


SİVİL MEMURLAR SENDİKASI

Sosyal Medyada Paylaş