!!! SİVİL MEMURLAR SENDİKASI (SİME-SEN) GENELKURMAY BAŞKANLIĞINDA!!!!

!!! SİVİL MEMURLAR SENDİKASI

(SİME-SEN)

GENELKURMAY BAŞKANLIĞINDA!!!!

 

Sivil Memurlar Sendikası (SİME-SEN) Genel Başkan Kenan Haluk BAYTEMİR, Genel Başkan Yardımcısı Ercan BÜYÜKKAYA, Ankara Şube Başkanı Kemal DUMAN ve Şube Başkan Yrd. Ali Ekber ŞAHİNDOKUYUCU tarafından, Genelkurmay Başkanlığı Sivil Memur ve İşçi Şube Müdürü Personel Albay Sayın Özlem ÇALIŞKAN makamında ziyaret edilmiş ve akabinde de üyelerimizle sendikal bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.

 

Yapılan makam ziyaretinde; Sivil Memur Şube Müdürümüzle camiamızın/üyelerimizin genel ve ortak sorunların çözümüne/taleplerine yönelik bilgi alışverişinde/teatisinde bulunulmuştur.

 

Sayın şube müdürümüzün, konulara çözüm odaklı yaklaşımından, düşünsel anlamdaki kanaatlerinden ve bizlere göstermiş oldukları samimi ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine sendikamız adına teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

 

Ayrıca; sendikal bilgilendirme toplantısına iştirak eden arkadaşlarımıza/üyelerimize güncel ve gündemde olan konular hakkında gerekli açıklamalarda bulunulmuş olup toplantıya katılan tüm katılımcılara da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

 

Kamuoyuna/camiamıza saygıyla duyurulur.

 

            Sivil Memurlar Sendikası adına

           Genel Başkan

           Kenan Haluk BAYTEMİR

Sosyal Medyada Paylaş