EGM 2828 KAPSAMINDA ÇALIŞAN PERSONELİNE HAKKINI VER

2828 sayılı kanun kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü’nde istihdam edilenlere bu kanun kapsamında yapılan değişiklik ile bir üst unvana atanmasının yolu açılmıştı.

Her zaman olduğu gibi Emniyet Genel Müdürlüğü “ihtiyacım yok” cevapları ile 2828 sayılı kanun kapsamında işe giren üyelerimizin taleplerini yok saymaya devam etmiştir.

İlklerin sendikası onurlu mücadelenin adresi SİME-SEN olarak yapılan davalar ile üyelerimizin hakkını aramaya devam edeceğiz.

Sevindirici haberler İzmir Bölge İdare Mahkemesinden (İstinaf), Adana İdare Mahkemesinden geldi. Üyelerimiz bu hukuk mücadelesini kazanarak hakları olan atamayı aldılar.

Özellikle Bölge İdare Mahkeme ( İSTİNAF ) kararlarının çoğalmasıyla yine sivil memurlara öncülük eden SİME-SEN olarak EMSAL KARARLAR almaya devam edeceğiz.

Emsal kararların artması, hakkını almak isteyen tüm sivil memurları bu onurlu mücadeleye davet ediyor bizlere destek vermenizi istiyoruz. Dava açmak için beklemeyin, çekinmeyin. Özellikle gördük ki yapılan GYUD sınavlarında EGM sivil memurun hakkını vermemek için tüm imkanlarını kullanmaktadır.

SİME-SEN ile bu mücadeleye var mısınız? 


SİVİL MEMURLAR SENDİKASI GENEL MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaş