Sivil Memurlar Sendikası şube denetimleri kapsamında Muğla’da denetimlerini gerçekleştirdi.

Sivil Memurlar Sendikası (SİME-SEN),Batı Akdeniz Bölge Şube Başkanlığı Yöneticileri ve ilçe temsilcileri ile Muğla’da Toplandı. 

Sime-Akdeniz Bölge Şube Başkanlığı 19 Kasım 2021 tarihinde Batı Akdeniz Bölge Şube Başkanlığı müteşebbis heyeti ataması yapılarak kurulması sonrasında, 03 Eylül 2022 tarihinde SİME-SEN Batı Akdeniz Bölge Şube Başkanlığı 1’nci Olağan Genel Kurulu ve Yönetim Kurulu Zorunlu Organlarının seçiminin yapmıştır.
Muğla, Denizli, Aydın, Antalya, Isparta ve Burdur’da görevli üyelerinin ekonomik, sosyal ve mesleki hak ve menfaatlerinin korunması ve geliştirilmesi için çalışan Sivil Memurlar Sendikası Tüzüğü gereğince Batı Akdeniz Bölge şube denetimleri kapsamında Muğla’da denetimlerini gerçekleştirdi.

Muğla’daki denetimlerde, şube yönetim kurulu, tüm ilçe başkanları ve Denetleme Kurulu Şube Başkanı Ali TOMBAK ’ın başkanlığında yapıldı.  Denetimler sonucunda, herhangi bir olumsuz durum tespit edilmemiş olup başarılı bir şekilde kanun, sendika tüzüğüne uygun faaliyetlerde bulunulduğu tespit edildi.

Sivil Memurlar Sendikası (SİME-SEN), Batı Akdeniz Bölge Şube Başkanlığı, Kanun ve yürürlükteki mevzuatlar uyarınca, 01 No’lu Büro Bankacılık ve Sigortacılık Hizmetleri kolundaki tüm kurumlardaki memurlar adına, sendikalaşma oranı %2 diliminin üzerinde olup üyelerinin “SENDIKA KATKI PAYINI ALMASINI SAĞLAYAN " hiçbir konfederasyona bağlı olmadan ve bağımsız şekilde faaliyetlerini Muğla, Denizli, Aydın, Antalya, Isparta ve Burdur illerinde üyelerinin ortak ekonomik, sosyal ve mesleki hak ve menfaatlerinin korunması ve geliştirilmesi için çalışan güçlü bir sendikadır.

SİME-SEN BATI AKDENIZ BÖLGE ŞUBE BAŞKANLIĞI 

Sosyal Medyada Paylaş