SİME-SEN'den Çorum Asker Alma Bölge Başkanlığı ziyareti !!!

???? SİME-SEN'den Çorum  Asker Alma Bölge Başkanlığı ziyaret!!! 


☑️Sivil Memurlar Sendikası Karadeniz Bölge Şube Başkanı Kemal ARSLAN, Şb.Bşk.Yrd. Şener İSLAM, Şb.Bşk.Yrd. Kazım ARSLAN tarafından Çorum Asker Alma Bölge Başkanı Personel Albay Mehmet Emin ALTAN'a makam ziyareti  gerçekleştirilmiştir. 


☑Yapılan makam ziyaretinde sayın Komutanımız ile camiamızın/üyelerimizin genel ve ortak sorunların ve taleplerin çözümüne yönelik bilgi alışverişinde/teatisinde bulunulmuştur.

 

☑️Sayın komutanımızın konulara çözüm odaklı yaklaşımından, düşünsel anlamdaki kanaatlerinden ve bizlere göstermiş oldukları samimi ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine sendikamız adına teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

 

☑️Ayrıca; Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nde kurucu/yetkili sendika olarak sendikal faaliyetlerimizi her alanda yürütüyor ve sahada da üyelerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz.


☑️Kamuoyuna/camiamıza saygıyla duyurulur.

 

✔️SİME-SEN Karadeniz Bölge Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu

Sosyal Medyada Paylaş