ZAFER BAYRAMI ve TÜRK SİLAHLI KUVVETLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

29.8.2019, 14:30'de eklendi
ZAFER BAYRAMI ve TÜRK SİLAHLI KUVVETLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
30 Ağustos Zafer Bayramı ve aynı zaman da Türk Silahlı Kuvvetleri Gününü kutlarız.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde girişilen destansı mücadelenin ve kazanılan büyük zaferin 97'inci yıl dönümünü kutlamanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

Atatürk'ün büyük zafere ilişkin, "Her safhasıyla düşünülmüş, hazırlanmış, idare edilmiş ve zaferle sonuçlandırılmış olan bu harekat, Türk ordusunun, Türk subay ve komuta heyetinin yüksek kudret ve kahramanlığını tarihe bir kere daha geçiren muazzam bir eserdir. Bu eser, Türk milletinin hürriyet ve istiklal düşüncesinin ölümsüz bir abidesidir. Bu eseri yaratan bir milletin evladı, bir ordunun başkomutanı olduğumdan, mutluluk ve bahtiyarlığım sonsuzdur." sözlerini hatırlatırız.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin her kademesinde üstün bir vazife anlayışı ve fedakarlık içinde görev yapan general/amiral, subay, astsubay, devlet memuru, uzman jandarma, uzman erbaş, erbaş ve erlerimiz, güvenlik korucularımız, işçilerimiz ve tüm askeri öğrencilerimiz ile yıllarını bu orduya vermiş emekli TSK mensuplarımızın ve Yüce Türk Milletimizin Zafer Bayramı'nı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü'nü kutluyoruz.

Sime-Sen Genel Merkez Yönetimi

Yazılım &Tasarım OMEDYA