YHS İÇİN SAYIN İSMAİL FARUK AKSU'YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

4.12.2018, 18:19'de eklendi
YHS İÇİN SAYIN İSMAİL FARUK AKSU'YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Sivil Memurlar Sendikası (SİME-SEN) Genel Başkan Serdar DURSUN, Genel Sekreter Hatay KOMAT, Genel Başkan Yrd. Ercan BÜYÜKKAYA ve Batman İl Başkanı Emre ORAL tarafından Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve Plan Bütçe Başkan vekili sayın İsmail Faruk AKSU makamında ziyaret edilmiş ve daha öncesinden kendilerine takdim ettiğimiz sendikamızın hazırladığı “Yardımcı Hizmetler Sınıfına” dair tasarı halindeki kanun teklifimizin camiamızı  ilgilendiren bölümlerinin TBMM’ne sunulması ile ilgili olarak  teşekkürlerimizi bildirmekle birlikte  diğer sorunlarımızın çözümüne yönelik tüm kanun tekliflerimiz kendilerine takdim edilmiştir.

Diğer gelişmesi gereken haklarımız konusunda istişare gerçekleştirilmiştir. Sayın vekilim Hukuk ve Kamu tecrübeleri doğrultusunda talep edilen birçok konuda haklı olduğumuz ve gelişmenin şart olduğu durumunda hem fikir olunmuştur.

Talepçisi olduğumuz konular hakkında gerekirse kanun teklifi hazırlanabileceği emsal uygulamalar arasındaki farklılıklar hakkında rapor hazırlanması muhattap bakanlıklara konuların işlenmesi için ulaştırılması hakkında iletişim içerisinde olunması kararlaştırılmıştır.

 

Sime-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu

Fotoğraflar
Yazılım &Tasarım OMEDYA