TÜRK VATANININ BİR KARIŞ TOPRAĞI İÇİN BÜTÜN MİLLET BİR VÜCUT OLARAK AYAĞA KALKAR.

14.7.2019, 20:29'de eklendi
TÜRK VATANININ BİR KARIŞ TOPRAĞI İÇİN BÜTÜN MİLLET BİR VÜCUT OLARAK AYAĞA KALKAR.
Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Ama hainler de şunu unutmasın… Millet bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir.

15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizin birlik, bütünlük ve beraberliğini ortadan kaldırmayı amaçlayan alçak Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişimi sonrası milletimizin önüne çıkabilecek her türlü engel ve zorluk karşısında dimdik durarak, canıyla kanıyla kazandığı şanlı kahramanlık zaferiyle adını Türkiye tarihine altın harflerle kazıdı.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün "Bütün dünya bilmelidir ki, Türk milleti hakkını, değerini, şerefini tanıtacak güce sahiptir. Türk vatanının bir karış toprağı için bütün millet bir vücut olarak ayağa kalkar. Onurunun bir zerresine, vatanının bir avuç toprağına olacak saldırının bütün varlığına vurulmuş darbe olacağını artık Türk milletinin fark etmediğini sanmak, hatadır." sözleriyle Aziz Milletimiz tek vücut olarak gereken dersi vermişlerdir.         

Sivil Memurlar Sendikası (SİME-SEN) olarak; 15 Temmuz günü yapılan hain darbe girişimini şiddetle reddetmiş, daha ilk anlarda Yönetim Kurulumuz toplanarak bu hain girişim için eylem kararı almıştır.  Üyelerimiz ile beraber bu hain girişimin bertaraf edilmesi için milletimiz ve devletimizle dik duruş sergilenmiştir. Kurumlarımız itibariyle bu hain girişimi önlemek için o gece en fazla mücadele eden vatansever üyelerimizi de bu vesileyle tekrar teşekkür ederiz.

Hain darbe girişiminin asıl hedefinin;   vatanımızı parçalamak ve bölmek, ülkemizi kaosa sürüklemek  ve iç savaş çıkartıp kardeş kavgası yaratmak ve tüm demokratik kazanımlarımızı ortadan kaldırmak olduğu unutulmamalıdır.

Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Ama hainler de şunu unutmasın… Millet bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir.

"Darbecileri bir kez daha lanetleyerek, Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah Arkadaşları olmak üzere 15 Temmuz ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize de şükranlarımızı sunarak hayırlı ve uzun ömürler diliyoruz..

Sivil Memurlar Sendikası Genel Merkezi

Yazılım &Tasarım OMEDYA