SİZLER BİZİM AİLEMİZ SİNİZ

1.8.2019, 12:00'de eklendi
SİZLER BİZİM AİLEMİZ SİNİZ
Ferdi Kaza Sigortanız yenilenmiştir.
2014 yılından bu yana her yıl yenilenen, ücretinin tamamı SİME-SEN Genel Merkezi tarafından karşılanan Temmuz 2019 - Temmuz 2020 yıllarını içeren güncelleme anlaşması yapılmıştır.
 
Sigorta maliyeti sendikamıza ağır bir yük olsa da, yüksek maliyetler içerse de, üyelerimizin iş yerinde ki hak ve menfaatlerinin korunmasının yanı sıra sosyal olarak hizmet etmek de aile olmamızın gerekliliği, boynumuzun borcudur.
 
Üzülerek görüyoruz ki diğer TSK ve EGM sendikalarında uzun zamandır sosyal faaliyet ve sigorta gibi üyelerinin menfaatleri için bir uygulamaları yoktur. Buradan bu vesileyle diğer sendikalara da çağrımızdır Sizlerde üyelerinizin yanında olun, sahipsiz bırakmayın. Bu uyarıyı yapmamızın sebebi, Milli Savunma Bakanlığı ve Bağlıları, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı devlet memurlarının sorumluluğunu üzerimizde hissetmekteyiz.
 
Olmasını hiç istemediğimiz kaza ile ölüm veya engellilik durumu gerçekleşmesine binaen işlerlik kazanan ferdi kaza sigortasında; deprem, sel baskını, işyeri kazaları, trafik kazaları, terör, doğal afetler vb. koruyucu nitelikte kapsam belirlenmiş, artık yararlanabilirsiniz.
 
Sigorta kapsamında; bu güne kadar Merasim Sokak ile EGM Şırnak Şehitlerimiz dahil 10 üyemizin ailelerine 25.000,00 TL sigorta şirketi tarafından teslim edilmiş olup ailelerine bir nebze de olsa maddi katkı sağlanmıştır.
 
Özel ferdi kaza sigortasının, kaza ve ölümden uzak olunması temennisi ile Sivil Memurlar Sendikası üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını dileriz.
 
Sivil Memurlar Sendikası Genel Merkezi
Yazılım &Tasarım OMEDYA