SİME-SEN TANK-PALET İÇİN TAKİPTE

29.7.2019, 14:19'de eklendi
SİME-SEN TANK-PALET İÇİN TAKİPTE
Sivil Memurlar Sendikası olarak Genel Başkanımız Serdar DURSUN, Genel Başkan Yardımcısı Ercan BÜYÜKKAYA, Ankara Şube Başkanı Kemal DUMAN, Kocaeli Şube Başkanı Sevindik SARAL ve Ankara Şube Başkan Yardımcısı Mevlüt ARSLANOĞLU'n dan oluşan heyetimiz Tersaneler Genel Müdürümüz Sayın Dündar TALAZAN'a ziyarette bulunarak gündemde olan konular ile alakalı görüşme gerçekleştirmişlerdir.
 
 
Tersanelerimiz ile ilgili teşkilatımız dan özellikle İstanbul, Gölcük ve İzmir Tersanelerimiz den genel merkezimize ve şubelerimize ulaştırılan istişare gerektiren konuların değerlendirildiği güzel ve olumlu bir toplantı gerçekleşmiştir.
 
Toplantıda;
 
1- 196 memurun yılbaşına yakın iş başı yapacağı,
 
2- Fabrikalar ve Tersaneler Genel Müdürlüğü için alım süreci başlatılan 560 kişi civarında mühendis için güvenlik soruşturmalarının bitmesinin beklendiği, Ekim-Kasım aylarında iş başı yapacaklarını tahmin ettiğini
 
3- Tank palet fabrikamız dan tersanelerimize tayin isteyen devlet memuru olursa kolaylık gösterileceği,
bilgileri alınmış, Silahlı Kuvvetler tazminatı konusunda bizlere vermiş olduğu desteğin devam etmesi dile getirilmiş olup diğer konular hakkın da görüş alışverişinde bulunulmuştur.
 
Tersaneler Genel Müdürümüz Sayın Dündar TALAZAN'ın Kasım ayında emekli olma durumu olduğu, hem sendikamız, hem kurumumuz adına kendilerine ihtiyaç olduğu ve görevine devam etmesi gerektiği temennileri iletilmiştir.
 
Sendikamız adına sıkıntı ve sorunların çözümü, istişaresi konusunda bizlere yardımcı olan, misafirperverliğinden dolayı Sayın TALAZAN'a teşekkür ederiz.
 
Sime-Sen Genel Merkezi
Yazılım &Tasarım OMEDYA