ENGELLİ KOMİSYONUMUZDAN ANITKABİR ZİYARETİ

3.12.2018, 16:40'de eklendi
ENGELLİ KOMİSYONUMUZDAN ANITKABİR ZİYARETİ

Sime-Sen Engelliler Komisyonu 3 Aralık Engelliler Günü münasebetiyle Ankara'ya gelerek önce Anıtkabir ziyareti yapmışlardır. Ardından Bir dizi ziyaretler yaparak Genel Merkezimizi ziyaret eden Komisyonumuz bizleri onulandırmıştır.

Sime-Sen Engelliler Komisyonu adına Komisyon Başkanı Emre ORAL konuşmasında " Sime-Sen Engelliler Komisyonu olarak TSK ve EGM kadrolarında görev yapan çalışma arkadaşlarımızın, öncelikli olarak görev kaynaklı sorunlarına çözüm arayarak yürüttüğümüz hak temelli çalışmalar ve kazanımlarımızla yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

Azim ve kararlılıkla yolumuza devam ederken; farkındalıkların pekiştirilebilmesi adına bir araya geldiğimiz 03 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde, engelin olduğu her yerde toplumsal bilinç ve hak odaklı anlayışın yayılmasına da rehberlik etme noktasındaki görüş birliği ve kararlılığımızın her geçen gün örnek seviyelere ulaşması  temennimizdir.

Sime-Sen Engelliler Komisyonu olarak, daha yaşanılabilir bir dünya ve her alanda engelsiz bir hayat diliyoruz." dedi.

 

İlgi ve alakalarından dolayı genel merkezimize, buraya kadar gelerek çalışmalara katılan komisyon üyelerimize teşekkür ederim.

 

Emre ORAL 

Sime-Sen Engeliler Komisyonu Başkanı

Fotoğraflar
Yazılım &Tasarım OMEDYA