EMNİYET ŞUBEMİZ 2. NCİ OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI

19.2.2019, 23:24'de eklendi
EMNİYET ŞUBEMİZ 2. NCİ OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI
Emniyet Şubemiz 2.nci Olağan Genel Kurul seçimlerini tamamladı.

Tek Kurumsal Şube olan Simesen Emniyet Şubemiz 2.nci Olağan Genel Kurulunu 16 Şubat 2019 tarihinde yaparak şube başkanlığına tüm üyelerin oyunu alarak Mustafa AYÇELİK ve ekibi seçildi.

Olağan Genel Kuruluna yurdumuzun dört bir yanındaki illerden gelen delegelerimizin katılımlarıyla Emniyet Şubemiz seçimini yapmış ve yeni yönetimini belirlemiştir.

Seçim sonrası konuşmasında konuşan AYÇELİK "Emniyet Sivil Memurlarına değer vererek Emniyet Sivil Memurlarının sorunlarını, Emniyet Sivil Memuru yöneticilerini seçerek oluşturduğu KURUMSAL ŞUBE olan SİME-SEN EMNİYET ŞUBE'ye değer ve önem veren Sime-Sen Genel Merkezine teşekkür ederiz. Bu şube Emniyet sivillerinin sorun ve sıkıntılarını en iyi bilen bizler ile Sendikacılıkta Profesyonel, Bağımsız, İşinin uzmanı, Onurlu Mücadelenin adı SİME-SEN ile taçlanmış ve önemli başarılara bu güne kadar imza atmış ve daha nice başarılara da öncü olacağına şüphemiz yoktur. 

Yeni yönetimiz ile en kısa zaman da Emniyet Genel Müdürlüğünde Yetkili sendika olabilmek ve Emniyet Sivil Memurlarının artık haklarının alınmasının hızlanması için çalışacaklarını belirten başkan AYÇELİK, Tüm Emniyet Sivil Memurlarını bu ONURLU MÜCADELEye destek vererek Sime-Sen Emniyet Şubesine davet ediyoruz "dedi.

Birlik ve beraberlik ortamında tüm delegelerimizin oyunu alan yönetimiz, seçim sonrası  bir önceki dönem yöneticilerimize hizmetlerinden dolayı hizmet plaketlerini takdim ederek halef-selef yöneticilerimizle birlik mesajı vermişlerdir. 

Emniyet Şubemiz Genel kurulundan yer alan Delegelerimiz, Yönetimimiz ve üyelerimiz ile daha güçlü Emniyet Şube için birlik ve kardeşlik mesajı vermişlerdir. 

Yeni Yönetimimize hayırlı olsun der, Emniyet Sivil Memurlarını temsilen çıktıkları bu yolda başarılar dileriz.

Sime-Sen Genel Merkez Yönetimi

Yazılım &Tasarım OMEDYA