ÇÖZÜM ODAKLI SENDİKACILIK İÇİN DOĞRU ADRES SİME-SEN

7.10.2019, 21:51'de eklendi
ÇÖZÜM ODAKLI SENDİKACILIK İÇİN DOĞRU ADRES SİME-SEN

Gazi, Gazi ve Şehit Yakınları, 2828 Kanun kapsamında ise girenler için Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından uygulanan hukuksuz uygulamalar yüzünden hak ve adaletin yerine getirmek için ziyaretteyiz.

Gazi, Gazi ve Şehit Yakınları için Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürü Sayın Selim ÇELENK, Simesen Genel Başkanı Serdar DURSUN, Genel Sekreter Hatay KOMAT, Genel Başkan Yardımcısı Yunus DUMAN, Gazi, Gazi ve Şehit Yakınları Komisyon Başkanı Lokman AĞMUR' dan oluşan heyetimiz tarafından ziyaret edilmiştir.

Ziyaretimizde Sayın ÇELENK'e Şehit Yakınları için uygulanmayan Başbakanlık Genelgesi, Uygulamayan İl Emniyet Müdürlükleri MSB ve TSK işyerleri ve üyelerimize yapılan uygulamalar hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

Gazi, Gazi ve Şehit Yakınlarının yaşadıkları sıkıntıları, 2828 Kanun / Kpss kapsamında işe giren fakat Şehit Yakını olanların durumu, MSB/TSK, Emniyet Genel Müdürlüğünün bu konuya yaklaşımı ve yapılması gerekenler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Konulara çözüm odaklı yaklaşan, samimi bir ortamda taleplerimizi konuştuğumuz  Genel Müdürümüz Sayın ÇELENK'e, görüşmeye katılarak bizlere destek veren Genel Müdür Yardımcısı Sayın Hamza Gökhan ERYILMAZ'a teşekkür ederiz.

Sime-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu

Fotoğraflar
Yazılım &Tasarım OMEDYA